Mercedes-Benz

GLA (predchádzajúca generácia)

Zvýhodnenie až do 11 000 €

Získajte svoju GLA predchádzajúcej generácie teraz s cenovým zvýhodnením až do výšky 11 000 €. Vyberte si tú svoju z ponuky vozidiel k priamemu odberu. Kontaktujte svojho preferovaného autorizovaného predajcu vozidiel značky Mercedes-Benz.

Presadnite do vyššej triedy

Objednajte sa na predvádzaciu jazdu ešte dnes

Všetky dáta, údaje a zobrazenia sú určené len na informačné účely a táto prezentácia nie je ponukou, resp. návrhom na uzatvorenie zmluvy. Vyhradzujeme si právo na zmenu ponuky. Ponuka platí do 30. 9. 2020, (resp. do vypredania alebo odvolania), ak nie je uvedené inak. Pre aktuálny počet a bližšie informácie o vozidlách k priamemu odberu nás kontaktujte.

Všetky ceny sú vrátane DPH, pokiaľ nie je uvedené inak.

Mercedes-Benz GLA 200 d (predchádzajúca generácia): spotreba paliva: 5,9 - 5,5 l/100km, emisie CO2:  155,0 - 147,0 g/km

Uvedené hodnoty boli zistené pomocou predpísaného spôsobu merania. Ide o „hodnoty CO2 podľa NEDC“ v zmysle Čl. 2, bodu 1 vykonávacieho nariadenia (EÚ) 2017/1153. Údaje o spotrebe paliva boli vypočítané na základe týchto hodnôt.Tieto údaje sa nevzťahujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky, ale slúžia výhradne na účely porovnania rôznych typov vozidiel. Hodnoty sa líšia v závislosti od zvolenej mimoriadnej výbavy a môžu sa od konečných hodnôt objednaného alebo expedovaného vozidla odlišovať.